древняя крепость Кастель-Дель-Ово
Понедельник, 18.06.2018
Объявления в Неаполе и Италии
Доска бесплатных объявлений в Неаполе и Италии без регистрации


Главная » Доска объявлений » ДРУГОЕ » Все, что не входит в др. категории [ Добавить объявление ]

Помощь


Информация | 26.09.2014, 22:35

Шановні друзі і співвітчизники в м. Неаполь. Пишу Вам з надією знайти допомоги для такої ж простої заробітчанки як і ми з вами, яка нещодавно зазнала біди. Пройшовши численні обстеження і огляди, жінка виявила страшну хворобу (із роду раку, наразі точні діагнози встановлюються).

Дана хвороба прогресує і завдає нестерпних страждань жінці, з кожним днем їй стає все гірше. З наступного тижня жінка проходитиме всі можливі, лікування та безперечно процедури хіміотерапії. Скажімо, це одна біда, інша в тому, що жінка не має житла на період лікування і реабілітації, де вона могла б спокійно відновлюватися і просто по-людськи зтерплювати і боротися з недугою.

Питання житла виникло в зв'язку з захмарними сумами на лікування і перебування в медичному закладі, проте жінка запевняє що має кошти для оплати проживання в тимчасовій квартирі. Тому, всіх небайдужих прошу відгукнутися, хто може допомогти з житлом, чи окремою кімнатою, можливо знайдеться добра людина, яка навіть змогла б доглянути хоч час від часу за жінкою ( після кожного медичного сеансу жінку підвозитимуть до квартири, оскільки перебуваючи у розслабленому дезорієнтаційному стані вона не буде мати змоги дістатися додому сама).

Приблизний термін - два - три місяці. Італійська сім'я, де вона так довго працювала відмовилася допомогти жінці, тому давайте допоможемо ми, не думаючи про всі "за" і "проти", адже ми одна українська громада, і зараз в такий важкий час як ніколи маємо бути ближчими і небайдужими однин до одного. Добре, якщо житло знайдеться в зоні Vomero, проте розглянемо і інші можливі.

Всі небайдужі, пишіть будь - ласка у коментарії під цим постом, або мені у приватне повідомлення, чи на сторінку. Ще раз прошу допомогти і дякую наперед усім за увагу. Щасти вам.


Оставьте комментарий к объявлению  - Комментариев 0

Контактное лицо: Богдан Псалтира E-mail | город в Италии: +393426752685
Просмотров: 1326 | Размещено до: 26.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0

  Внимание!  При использовании информации объявлений, ВАЖНО прочитать »!


 Поделитесь объявлением с друзьями


  ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ  
Всего комментариев: 0
»
Имя *:
Email:
Код *:

  ЧТО НОВОГО НА ПОРТАЛЕ  

  СЕГОДНЯ ОБСУЖДАЮТ НА ФОРУМЕ  

  СВЕЖИЕ СТАТЬИ ПОСЕТИТЕЛЕЙ  

  О НЕАПОЛЕ И . . ВОКРУГ СВЕТАЙ  


При перепечатке материалов портала активная индексируемая ссылка на источник обязательна.
Copyright MyCorp © 2011 - 2018 | Web Design by Dimitriy Koropchanov | Хостинг от uWeb
ВНИМАНИЕ! При использовании информации портала, ВАЖНО прочитать!